2009. október 2., péntek


Leventének is torokgyulladása van. Keddről szerdára nem sokat aludtunk, mert 39,3 volt a láza és kihányt mindent. Végül kúppal és borogatással sikerült levinni a lázát 38-ra és akkor aludtunk egy kicsit. Kapott antibiotikumot és mostmár jól van. Meg a többiek is. Hétfőn megint megpróbálnak oviba-suliba menni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése